Poznań +48 61 624 14 01 [email protected]

8 Na 8

8 na 8

Read Post

Zimbra 8 sprzyja zaangażowaniem dla poczty elektronicznej i współpracy w erze „post-PC”.

Przez zapewnienie bogatych doświadczeń w obrębie twojej przeglądarki, użytkownicy będą mieli możliwość korzystania z pracy grupowej i poczty elektronicznej z każdego urządzenia, w każdym czasie. Z nowym Zarządzeniem IT w chmurze, zunifikowaną komunikacją, uproszczonym osobistym E-mail w chmurze, książką adresową i kalendarzami, Zimbra 8 jest gotowa na nowo zdefiniować na czym polega praca grupowa i E-mail.

Oto 8 powodów, dlaczego Zimbra zmieni twoje życie, na lepsze.

  1. Uproszczona komunikacja

Z Zimbrą 8 będzie możliwość dostępu do wszystkich zunifikowanych komunikacji z interfejsu Zimbra.  Z obecnego okna integracji Cisco i Mitel, a także z otwartego oprogramowania do zbudowania własnej architektury UC,  będziesz miał możliwość czatowania, odsłuchania poczty głosowej, przekazywać wiadomości głosowe, oddzwaniania do użytkowników i wiele więcej bezpośrednio z Zimbra 8

  1. Uproszczone zarządzanie IT

Z 30+ nowymi możliwościami w całym zarządzaniu polityką, Zimbra zostawia więcej mocy i możliwości w rękach działu IT, obcinając koszty i czas organizacji IT dla każdej firmy. Czy chcesz zarządzać synchronizacją czy „wyczyścić” zdalne urządzenie, to wszystko może być zrobione bez wysiłku z punktu widzenia IT w ramach Zimbry.

  1. Rozszerzone wyszukiwanie

Dla wszystkich wielozadaniowych Zimbra 8 oferuje użytkownikom oddzielną kartę wyszukiwania. Nie tylko będzie możliwość prostego wyszukiwania w obrębie karty, ale także ułatwi szybsze filtrowanie wyników wyszukiwania, by szybciej znaleźć szukaną zawartość. Czy chcesz znaleźć część maili z określoną zawartością, czy część maili z danego okresu, teraz masz taką możliwość.

  1. Strumienie aktywności

Wszystkie z twoich list mailowych zasypują ważne wiadomości ? No to teraz ze strumieniami aktywności możesz zdecydować które trafiają do skrzynki a które do strumienia. Tworząc automatyczną hierarchie ważności dla poczty przychodzącej czyścisz swoją skrzynkę.

  1. Widok konwersacji

Z nowym, naturalnym stylem konwersacji użytkownicy mogą intuicyjnie śledzić i odpisywać na wiadomości. Nie trzeba szukać wszystkich emaili by zorientować się w rozmowie, wystarczy włączyć konwersację i pisać.

  1. Nowa właściwość „Przeciągnij i upuść”

Kiedy chcesz ustawić nowe spotkanie , czy dodać obrazek do następnego maila z Zimbra 8 wystarczy że przeniesiesz i upuścisz, a obrazy czy inne zawartości dodadzą się same, to takie proste.

  1. Zarządzaj listami dystrybucji

Teraz jako użytkownik masz prawo do tworzenia, subskrypcji, dystrybucji i zarządzania listami e-mail. To pozwala szybko zorganizować pracowników do projektu, pozwalając na skalowalną pracę grupową w obrębie firmy. Ta usługa może być włączona i wyłączona w zależności od polityki działu IT.

  1. Ulepszone kalendarze

Zarządzaj wieloma kalendarzami bezpośrednio z Zimbra. Teraz możesz zabrać swoje konta z Google czy Yahoo bezpośrednio do Zimbra bez pomocy IT, wszystko czego trzeba to wpisanie nazwy użytkownika i hasła. Z nowym widokiem kalendarzy można łatwo pogodzić nadzór nad wieloma naraz.

Mantykora

IT integrator. outsourcing