Twoja własna chmura

System archiwizacji i synchronizacji plików

Dostęp do Twoich danych

Składuj swoje pliki, foldery, kontakty, galerie zdjęć, kalendarze i inne na serwerze, który wybierzesz. Używaj ich na urządzeniu mobilnym, komputerze lub w przeglądarce. Miej dostęp do swoich danych gdziekolwiek jesteś, kiedykolwiek ich potrzebujesz.

Synchronizacja

Synchronizuj swoje pliki, kontakty, galerie zdjęć, kalendarze pomiędzy swoimi urządzeniami. Jeden folder, dwa foldery lub więcej – w każdej chwili posiadaj najbardziej aktualną wersję swoich plików na komputerze, w przeglądarce lub w aplikacji mobilnej.

Dziel się danymi

Dziel się swoimi danymi z innymi, daj im dostęp do swojej najnowszej galerii zdjęć, Twojego kalendarza, Twojej muzyki lub czegokolwiek dowolnego, co mogą zobaczyć. Z hasłem lub bez, na określony czas lub na zawsze. Dziel się z publiką lub prywatnie. To Twoje dane, rób z nimi co chcesz.

Połączone chmury

ownCloud pozwala na stworzenie federacji Chmur, umożliwiając użytkownikom dzielić się plikami bezpośrednio pomiędzy serwerami. Wprowadziliśmy również powiadomienia i interfejs usprawniający proces dzielenia się.
g

Elastyczny interfejs

Serwer ownCloud 8 daje lepszą jakość i większą kontrolę administratorom dzięki rozszerzonym możliwościom zarządzania użytkownikami, przestrzenią i aplikacjami.
h

Wszystko pod kontrolą

Lista Ulubionych oraz znacznie ulepszone wyszukiwanie pozwalają użytkownikom na szybki i łatwy dostęp do ważnych plików bez nawigowania wśród wszystkich zasobów.

Mobilna i desktopowa synchronizacja

Uzyskaj dostęp do swoich danych na dowolnej platformie. Używaj Androida lub iOSa pracując z Twoim plikami w biegu lub synchronizuj swoje ulubione foldery pomiędzy stacją roboczą a laptopami.
~

Szyfrowanie i zewnętrzne dane

Skonfiguruj zewnętrzne źródło danych dla swojego konta Dropbox, SWIFT, FTPs, Google Docs, S3, lub zewnętrznym serwerze WebDAV i innych. Włącz szyfrowanie danych na zewnętrznym zasobie zwiększając bezpieczeństwo i prywatność swoich danych.
i

Wspólna edycja

Dokumenty ownCloud mogą być edytowanie wspólnie. 5 osób może jednocześnie pracować nad dokumentami .odt i .doc; w bezpieczny sposób używając jedynie przeglądarki. Dokumenty mogą być współdzielone w obrębie serwera ownCloud lub przez linki publiczne.

Wersje i funkcja kosza

ownCloud przechowuje Twoje dane i pozwala je odzyskać, gdy przypadkowo zostaną usunięte. Znajdź poprzednie wersje plików, które były modyfikowane i przywróć je.

Galerie

Dziel się galeriami ze swoimi znajomymi i rodziną. Daj im dostęp do wgrywania, przeglądania i ściągania zdjęć. Wyślij link do dowolnej osoby i zdecyduj czy może ona dzielić go z innymi.

Strumień aktywności

Kalendarze

Dziel się swoim kalendarzem z innymi użytkownikami lub grupami użytkowników Twojego serwera, łatwo i szybko.

Kontakty

Przechowuj swoje kontakty w chmurze i udzielaj ich swoim urządzeniom, by zawsze mieć dostęp do swoich przyjaciół, rodziny i znajomych.
1

Integracja

Chcesz dodać jedną z istniejących aplikacji do swojej chmury? Po prostu ją włącz w ustawieniach, a zostanie automatycznie pobrana i zainstalowana.

Wersja dedykowana dla klienta

  • wszystkie opisane funkcjonalności i ponadto;
  • dowolna ilość przestrzeni dyskowej
  • zarządzanie grupami i użytkownikami
  • możliwość instalacji wtyczek i rozszerzeń
  • dostęp do API, możliwość współpracy z aplikacjami mobilnymi i desktopowymi
  • integracja z oprogramowaniem antywirusowym
  • połączenie z katalogiem LDAP lub Active
  • komplet przykładowych plików dla nowych użytkowników
  • precyzyjne możliwości kontroli dzielenie się zasobami z użytkownikiem lub grupą
  • zaawansowany system zarządzania limitami przestrzeni również na zewnętrznych zasobach.