Poznań +48 61 624 14 01 [email protected]

Nextcloud

Twoja własna chmura - System archiwizacji i synchronizacji plików
Funkcjonalność

Połączone chmury

Nextcloud pozwala na stworzenie federacji Chmur, umożliwiając użytkownikom dzielić się plikami bezpośrednio pomiędzy serwerami. Wprowadziliśmy również powiadomienia i interfejs usprawniający proces dzielenia się.

Elastyczny interfejs

Serwer Nextcloud daje lepszą jakość i większą kontrolę administratorom dzięki rozszerzonym możliwościom zarządzania użytkownikami, przestrzenią i aplikacjami.

Wszystko pod kontrolą

Lista Ulubionych oraz znacznie ulepszone wyszukiwanie pozwalają użytkownikom na szybki i łatwy dostęp do ważnych plików bez nawigowania wśród wszystkich zasobów.

Mobilna i desktopowa synchronizacja

Uzyskaj dostęp do swoich danych na dowolnej platformie. Używaj Androida lub iOSa pracując z Twoim plikami w biegu lub synchronizuj swoje ulubione foldery pomiędzy stacją roboczą a laptopami.

Szyfrowanie i zewnętrzne dane

Skonfiguruj zewnętrzne źródło danych dla swojego konta FTPs, S3 lub na zewnętrznym serwerze WebDAV i innych. Włącz szyfrowanie danych na zewnętrznym zasobie zwiększając bezpieczeństwo i prywatność swoich danych.

Wspólna edycja

Dokumenty mogą być edytowanie wspólnie. Kilka osób może jednocześnie pracować nad dokumentami .odt i .doc; w bezpieczny sposób używając jedynie przeglądarki. Dokumenty mogą być współdzielone w obrębie serwera lub przez linki publiczne.

Wersje i funkcja kosza

Nextcloud przechowuje Twoje dane i pozwala je odzyskać, gdy przypadkowo zostaną usunięte. Znajdź poprzednie wersje plików, które były modyfikowane i przywróć je.

Galerie

Dziel się galeriami ze swoimi znajomymi i rodziną. Daj im dostęp do wgrywania, przeglądania i ściągania zdjęć. Wyślij link do dowolnej osoby i zdecyduj czy może ona dzielić go z innymi.

Strumień aktywności

Bądź na bieżąco, przeglądaj wszystko co Ciebie dotyczy. Historia udostępnień i pracy użytkowników.

Kalendarze

Dziel się swoim kalendarzem z innymi użytkownikami lub grupami użytkowników Twojego serwera, łatwo i szybko.

Kontakty

Przechowuj swoje kontakty w chmurze i udzielaj ich swoim urządzeniom, by zawsze mieć dostęp do swoich przyjaciół, rodziny i znajomych.

Integracja

Chcesz dodać jedną z istniejących aplikacji do swojej chmury? Po prostu ją włącz w ustawieniach, a zostanie automatycznie pobrana i zainstalowana.

Interfejs

Autentykacja dwustopniowa

Dodatkowe zabezpieczenie tokenem lub hasłem jednorazowym

Praca grupowa

Nad jednym dokumentem może pracować na raz wiele osób

Integracja z systemem operacyjnym

Możesz obsługiwać Nextcloud z pulpitu Twojego komputera.